Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eddig este szoktam bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig este szoktam bevenni a tablettamat nyolckor, tegnap illetve ma viszont reggel vettem be, mert elozo este elfelejtettem. Ma vedekezes nelkul szexeltem. Lehetseges a teherbeeses?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Olvasd el a tájékoztatót a mi a teendő ,ha kihagytam egy tablettát részt!! Ha b.ni van eszed,ezt is el tudod olvasni
2016. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Dee miiiiééet vedekezés nelkül??? Ha tudod hogy nincs a tablettákkal minden rendben???

Hogy aztan ide johess nyavajognii??!


Ha ilyen ostoba vagy akkor megerdemled harmas ikreid legyenek 😂😂😂


Valaszul: igen lehetsz

2016. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz. Ha 12 óra eltelt az aktuális időpont és a másnapi bevétel időpontja között, akkor az olyan, mintha kihagytál volna egy szemet. Ha ez kétszer egymás után is előfordult, az már két kihagyott szemnek minősül, ergo, naná, hogy lehetsz terhes.

De ez a betegtájékoztatóban szépen le van írva, azért azt sem ártana elolvasni.

Egyébként a fog. gátlót szedő lányok-nőknél pont az ilyen felelőtlenségből van a legtöbb terhesség. Nem azért, mert a fog. gátló önmagában rossz fog. gátlási módszer lenne...

2016. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a betegtajekoztatoban az szerepel, hogy mivel a 2.heten hagytam ki, ezert nem csokkent a vedelmi szintje a fogamzasgatlonak. elmeletileg igy nincs baj, nem?
2016. nov. 3. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy baj van-e, az majd kiderül. De, hogy lehet, az biztos.
2016. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!