Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek melyik óvszer vált be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik óvszer vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a masculan sensitive n, ( piros ) , vagy a lifestyles on, bár én még arról nem tudok nyilatkozni, illetve a durexet is sokan mondják, de mindegyikből van rengeteg fajta. Nektek melyik jön be, tudnátok ajánlani , illetve vélemenyeket mondani? Tudom, hogy mindenkinek más, és ha utasításnak megfelelően járunk el, akkor semmi baj nem lesz, csak kérdezem.

2016. nov. 5. 08:40
 1/5 anonim válasza:
Mi eddig Masculant és Durexet próbáltunk. A durexet hanyagoltuk is, mert 3 db kerül egy ezresbe, pénzrablás... Mi a Masculanból mindegyiket kipróbáltuk szinte, egy sem szakadt el, nagyon strapabíró és a barátomat sem szorítja, irritálja. A masculan sensitive nagyon jó! :)
2016. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Masculan. 10 db egy ezres. Mi elég gyakran csináljuk, így árban és minőségben ez érte meg a legjobban.
2016. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi elég sokat kipróbáltunk, és nincs olyan, hogy állandóan ugyanazt vesszük, csak a lifestyles-hez ragaszkodunk. Az még nem szakad el sosem, Durex viszont már többször is. Ráadásul drága. Durexnél nem a minőséget fizeted, hanem a márkát...
2016. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Masculant használtunk,sosem volt gond vele :)
2016. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk a Lifestyles valt be. Tobb fele van, es van, hogy megveszel 12-t es 4 db ajandek jar hozza. Mar 3 eve hasznaljuk es tokeletesen bevalt. Raadasul atlatszo, ami plusz pont.
2016. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!