Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlónál nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlónál nektek is eszetekbe jutott?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szedek én is fogamzásgátlót nem ellene vagyok. Pusztán érdekel hogy csak nekem rossz érzés e, hogy végülis lehet hogy a petesejt megtermékenyült és már embrio van bennem és a gyógyszer csak a beágyazódást gátolja.(tudom hogy nem minden fajtának ez a működése)

2016. nov. 6. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az embrió csak beágyazódás után fejlődik ki 5-6. Héten.. A fogamzásgátló tabletta a peteérést gátolja. Tehát nem tud megtermékenyülni. Az régen rossz ha valakinek gyógyszer mellett peteérése van mert az azt jelenti hogy nem használ a gyógyszer.
2016. nov. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
A kukából ettem a kenyeret. Majd rám szólt fater hogy van asztal is, végül az asztalról ettem a kenyeret.
2016. nov. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!