Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszáriummal kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszáriummal kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

sok jó tulajdonsága van: biztonságos, a férfi és a nő közvetlenül érintkezhet, nem úgy mint gumiban, tehát sokkal élvezetesebb a szex és mellékhatásai sincsnek, mint a tablettának.

A hüvelyi pesszárium a nők óvszere. Olyan különböző méretekben gyártott gumi vagy orvosi szilikon eszköz, mely a hüvelybe az aktustól akár teljesen eltérő időpontban is a méhszáj elé felhelyezve 98%-os valószínűséggel mellékhatások nélkül elzárja a spermiumok útját a méhűr elől. Nem zavarja a közvetlen testérzést és az orgazmust nem befolyásolja. Hatásfoka spermicid /spermiumölő/ zselével még tovább fokozható. A méretet orvos kell, hogy meghatározza, de mivel a fiatal orvosoknak ebben nem sok a gyakorlatuk, érdemes idősebb szakembert megkérdezni. Az eszköz megfelelő használat és kezelés mellett némi túlzással egy életre szól.


orvosi vélemény: [link]

[link]


Miért használják csak kevesen?

Ha van, oszd meg velem a tapasztalatodat, kérlek!


2010. ápr. 28. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdésed. Mi a párommal évek óta használjuk. Tökéletes.
2010. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

leírnád kérlek, és mindenki a tapasztalatból beszél: nehéz használni? stb. pár gondolatot!


köszönet

2010. ápr. 28. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, nehéz használni, és ha kicsit is elmozdul, nem biztonságos, és kell hozzá vmi spermicid is.. nem ajánlott.
2010. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

pearl index: pesszárium =gumi

[link]

2010. ápr. 28. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
mind1. a gumit azt látod, ha elmozdul, de magadba nem láthatsz.
2010. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha jól fel van téve, nem tud elmozdulni, mert nincs hova....

tapasztalatból beszélsz, vagy neten olvastál össze mindenfélét? mert at én is tudok. tapasztalatokra voltam kívncsi

2010. ápr. 29. 00:02
 7/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatokat olvastam, és orvosi véleményt. mit gondolsz, miért nincs elterjedve? amugy a ti dolgotok.
2010. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem azért, mert ebben nincs pénz
2010. ápr. 30. 11:42
 9/10 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 30. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:
hagyd már ezt a rohadt orvostudakozót!! olvastam már olyat is, h orvos állitotta, h előváladéktól nem lehet teherbeesni, közben meg mindenki tudja, h lehet. ha akarod, próbáld ki, ha nem, nem. ennyi..
2010. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!