Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee 0, 02 vagy Jangee 0, 02?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee 0, 02 vagy Jangee 0, 02?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 honapja elek parkapcsolatban es 3 honapja szedem a Missee 0,02es fogamzasgatlot. Ez ido alatt semmi mellekhatasa nem volt, kiveve a hajhullast. Sanjos majdnem a fele hajam kihullott tole. Ezen kivul nagyon meg voltam vele elegedve. Kicsit nott is tole a mellem, a fenekem pedig kisebb lett. Egyszoval jo ertelemben atalakultam. A szedese is konnyu volt a 4.heti tablettak miatt. A nogyogyaszom felirta a Jangee 0,02t, hetfotol fogom szedni. Legyszi irjatok tapasztalatokat, kinel milyen mellekhatas jelent meg. Elolvastam a betegtajekoztatot, engem kimondottan az akne zavar. Tudom, hogy minden no kulonboz, es attol fuggetlenul hogy valakinek nem, nekem johetnek ki pattanasok. Minden jo es rossz velemenyt szivesen varok, ha valaki pedig mar mind2t szedte, melyikkel volt jobban megelegedve?
2016. nov. 11. 13:45
 1/1 anonim válasza:
Én Jangee-t szedek, semmilyen rossz tapasztalatom nincsen, a mellem nőtt tőle, a hajam nem hullik annyira, mint előtte, akném van, de az világ életemben volt, hol enyhébb hol nem.
2016. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!