Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények és tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények és tapasztalatok Belara fogamzásgátlóról?!

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a Belara fogazásgátlót és érdekelnének a tapasztalatok illetve, hogy mikortól véd, mennyit érdemes várni.
2016. nov. 13. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 2 hetet vártam, első szemtől elvileg véd, inkább vártunk. Viszont engem tönkretett, ettől lettek pattanásaim, sőt még 4 ismerősöm van akinek ezt adták és pattanásos lett tőle durván, csak akkor volt szép a bőröm amikor nem szedtem, elég gyakori mellékhatása, kozmetikus hosszú évek alatt tett rendbe, de kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem is lett tőle, pedig előtte már szedtem erősebbet, azzal semmi gond nem volt és az utána lévővel se, de ez 1,5év alatt hazavágta a bőröm. Szóval ha pattanásosodsz azonnal cseréld le!
2016. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!