Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el szedni a Velgyn fogamzásgátló gyógyszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom tudom rajta van a beteg tájékoztatón...

De az orvos is mást mond és a nők is máshogy kezdik el szedni.

Már szedtem Velgyn-t kb 2 éve, de ma már nem emlékszem hogy kezdtem el szedni.

Nekem tökéletes volt.

Semmi panaszom nem volt rá, ezért is irattam ki a nőgyógyászatommal ismét ezt.

Meg köszönnék minden választ! :)



2016. nov. 14. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a ciklusod első napján azaz a menstruációd első napján kell kezdeni a fogamzásgátló tablettát.. És ez minden fogamzásgátló tablettánál így van.. Oké írják hogy el lehet kezdeni 3. 5. Napon is.. De nekem mindig az volt a legtisztább ha menstruációm első napján kezdtem el.. 22 L
2016. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtisztább az első napon kezdeni, így a védelem is hamarabb megvan, én orvos tanácsára azért kezdtem mindig gyógyszert 3.napon mert hajlamos voltam a közti vérzésre, így nem volt, csak ha már nem volt jó (így első hónapban még gumiztunk végig). Ha neked nincs ilyen gondod, illetve nem gond ha pl néha előfordul az első időben, akkor kezd az első napon, az a tuti!
2016. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első napon kezdtem, első hónapban barnáztam egy kicsit de azóta tökéletes.
2016. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2016. nov. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!