Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A baratommal vasarnap voltunk egyutt ma csutortok van vasarnap kellett volna megjonnie:( szurkal neha a derekam hasam csinaltam mar ket tesztet mindketto negativ lett..ha tegyuk fel nem az elotte levo aktusok soran tortent volna hanem vasarnap van olyan teszt ami kinutatna?

Nagyon nem szeretnek meg babat:( es mindig de mindig ovszerrel vedekeztunk



2016. nov. 24. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban mindig védekeztetek, és nem járt benned a pénisze óvszer nélkül (egy pici időre sem!), nagyon valószínűtlen, hogy terhes légy.

Mikor paráztam a fogamzásgátló tabletta előtti időkben, mindig vacsora helyett elmentem futni, ittam egy jó erős nyugtató teát és egy nagy kád forró vízben pihentem, hogy feloldódjon bennem minden stressz.

Másnap délelőttre megjött.

2016. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy pici idore sem az a baj hogy mar teljesen ragorcsoltem amiatt is keshet?:(
2016. nov. 25. 05:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze :) ugyhogy ne aggodj
2016. nov. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar egyszeruen mindent probaltam de semmi:(
2016. nov. 25. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!