Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség jelei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség jelei?

Figyelt kérdés

2 napja lefeküdtem a barátommal, nekem ez volt az első. Óvszerrel plusz megszakítással is védekeztünk. Szóta picit fáj az alhasam, 5 nap múlva kéne megjönnie ilyenkor már szoktam érezni az "előjeleit" de most semmi és izgulok picit:( lehet hogy mégis terhes lettem?

18l



2016. nov. 26. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Gólyafészek a keményen.
2016. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi?:( szóval akkor valószínű terhes lettem?
2016. nov. 26. 17:54
 3/7 anonim válasza:
Nagyon kicsi az eselye szerintem. Nekem is szokott fajni az alhasam neha, meg az elso utantermeszetes hogy nem pont akkor jon meg amikor kell meg ilyesmik. Meg 2 nap utan meg nem mutatkozik semmi. Szoval szerintem megnyugodhatsz:) de ha nem jon meg kb ket heten belul csinalhatsz egy tesztet. De szerintem nincs nagyon eselye:)
2016. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondterhes mindenképp.
2016. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ:)
2016. nov. 26. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy terhes, látatlanban is biztos vagyok benne! :)

Gumi és megszakítás az kb. olyan, mintha nem is történt volna semmi! Arra figyeljetek, hogy ne legyen szakadt, lyukas, ne maradjon benned.. Ha mégis fatal error van: nőgyógyászaton, CSNT rendelésen és orvosi ügyeleten lehet eseményutánit kérni! :) 6-7eFt lesz kiváltani, vényköteles, minél előbb rohanni kell!

Az 1. pár alkalomnál lehet, hogy fura érzés lesz szex után vagy máskor jön meg, mert rengeteg hormon szabadul fel és kicsit megzavarodik a tested!

Amúgy a terhesség jelei min. 1 hónappal később jelentkeznek..kimarad, vagy a következő marad ki. A 3. hónaptól hízol picit, hányni is akkor szoktak..

Szóval nyugodjál meg. Attól megnyugszol! :-D :-D

20 nappal a kétes eset után már biztosat mond az olcsó teszt is, 2 hét szokott lenni rajtuk! Ha esetleg nagyon paráznál, pisilj majd le egyet! :) De negatív lesz..

2016. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2016. nov. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!