Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes eseményutánit bevennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes eseményutánit bevennem?

Figyelt kérdés

Felelőtlen voltam tudom...

A barátommal lefeküdtem tegnap védekezés nélkül viszont 5percenként abbahagytuk.Nem ment el bennem.

Majd egyszer orális szex után ejakuált,utana par ora mulva megint betette kicsit.

Érdemes holnap(vasárnap van nem rendel az orvos,igy sajnos mindenkeppen holnap tudnék iratni) eseményutánit vennem?

A menszeszemnek egyébként már tegnap előtt meg kellett volna jönnie,csak jelenleg késik úgyhogy számításaim szerint nem lehettem termékeny időszakomban.

Köszönöm a válaszokat előre is! És amint már említettem, igen tudom hogy hülye vagyok...

17/L



2016. dec. 4. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vasárnap is van ügyelet, nyugodtan el lehet menni. Sőt, kéne is! Hiába nem ment el benned, az előváladék így is beléd került, már attól is teherbe lehet esni, de ha mégsem történik meg, ti biztosra mentetek: a második alkalommal, amikor elélvezés után később megint beléd hatolt, a húgycsövében maradt teljesértékű ondó került beléd, ugyanaz, ami akkor, ha beléd élvezett volna... Attól simán terhes lehetsz. Az meg, hogy mit számolgatsz, nem igazán számít, létezik spontán peteérés is.
2016. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megjött végül :)
2016. dec. 4. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"A barátommal lefeküdtem tegnap védekezés nélkül viszont 5percenként abbahagytuk."


Teljesen mindegy, hány percenként és hányszor hagyjátok abba.

2016. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!