Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felfáztam, mire kell figyelnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfáztam, mire kell figyelnem ha fogamzásgátlót is szedek? Most lesz gyógyszerszünet 3 nap múlva- mióta elkezdetem szedni a tablettát sosem voltam felfázva - olvastam gyengülhet a fogamzásgátló hatása.

Figyelt kérdés
Most van először hogy felfáztam mióta fogamzásgátlót szedek. Holnap megyek orvoshoz aki valószínű Ciprinolt fog felírni mint régebben is. Olvastam róla hogy az gyengítheti a fogamzásgátló hatását.Rendesen szedem a tablettákat természetesen, még 3 tablettám van aztán szünet lesz. Ha továbbra is mindent betartok és nem leszünk együtt a következő 1-2 hétben még kiegészítő védekezéssel sem akkor nem lehet gond ugye?
2016. dec. 14. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz szex akkor biztos minden rendben lesz.:)

A doki majd megmondja,hogy szükséges lenne-e egyáltalán kiegészítő védekezés.

2016. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta (csak telefonon értem el először mert egy napot rendel a héten) hogy nem gyengül meg semmi ilyesmi, max ha antibiotikumot ír pl a háziorvos de először igyak sokat, vegyek meleg ülőfürdőt és ha 2-3nap múlva nem javul akkor menjek be hozzá, szerencsére 2 nap múlva teljesen elmúlt, a hatása sem gyengült a fogamzásgátlónak mert volt utána szex (1éve volt kb mindez :D ).
2016. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet együtt lenni antibiotikum mellett, csak a teljes antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig kell kiegészítő védekezés.
2016. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a válaszokat! :)
2016. dec. 14. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallod.. miért szedsz egyből egy marék gyógyszert felfázásra? 1700Ft az 50db-os tőzegáfonya kapszula bármelyik drogériában, kb. 2 nap alatt elmúlik a felfázásod és a fogamzásgátló miatt se kell aggódni! Még pár napig azért szoktam bevenni! Eleinte akár óránként is vehetsz be, nem lehet túladagolni, kipisiled! Én 5x1-et szoktam, majd csökkentem naponta!

Télen naponta, 2 naponta vagy hetente lehet szedni megelőzésként is!

De van aszalt vörösáfonya minden nagyobb boltban, ha inkább elrágcsálnád! :) Nem pont ugyanaz a faj, ezért kevesebb a hatóanyag benne mint a tablettás amerikában őshonos áfonyában, de fincsi!

2016. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!