Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátlót szedek és a 7 pihenőnapon algoflexet vettem be. Csütörtökön kezdtem az új levelet. Csökkent a hatása a gyógyszernek?

Figyelt kérdés
Pontosan 1hónapja szedem a gyógyszert és a 7 pihenőnapon mikor megjött akkor olyan szinten gorcsoltem (bar mar enyhébb mint szokott lenni a tabletta elott) hogy 2fajdomcsillapitot is vettem be azokban a napokban. Csutortokon vettem be a 2. Level elso tablettajat, a gyógyszert vasarnap es hétfői napon. Csökkenhetett a hatása vagy ne aggódjunk baratommal ?

2016. dec. 17. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalatok az algoflex antibiotikum vagy egyeb fogamzasgatlot kozismerten csokkento anyagok kozott van (amikkel feltetelezem tokeletesen tisztaban vagy, hiszen felelos emberkent utana neztel ennek, mikor gyogyszert kezdtel szedni)?
2016. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Segítek: az első válaszoló arra próbált rávilágítani, hogy az ibuprofennek és a fogamzásgátló hatóanyagának nincs kölcsönhatása egymásra, ergo szedheted bátran.

Mint minden gyógyszer esetében, itt is ajánlott betartani azt, hogy a kettő között teljen el egy-két óra, ám ennek csupán arra van hatása, hogy a gyomrod kevésbé készül ki, ha erre hajlamos vagy.

2016. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!