Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hüvelygyűrűt óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hüvelygyűrűt óvszerrel együtt használni?

Figyelt kérdés

Nem rontja el az élményt?

Nem rég vesztettem el és még nem vagyok olyan tág, befér?



2016. dec. 17. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaaj embeeeerrrr! A hüvelygyűrűt ki kell venni szexnél!

Vagy félreértettem......

Nem.nem értettem félre

Faceplam

2016. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1:A menstruáció első napján kell felhelyezni a gyűrűt, ahol formájának köszönhetően a helyén marad, és csak ritkán lehet érezni. Három hét letelte után kell eltávolítani, majd 3-4 nap múlva következik be a megvonásos vérzés.Napi max. 3 órán át lehet kint,tehát nem kötelező kivenni szex alatt.
2016. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 órára ki lehet venni. Tehát szxnél ki veheted ha akarod. Én nem szoktam. Izgatja a pasit. Óvszerrel együtt is lehet használni.
2016. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet vele együtt használni, én egy éve használom (antibiotikum miatt ami gondot okozna akkor kellett gumi + az első két hétbe váltásnál) az első hónapban amúgy is ajánlott a biztonság kedvéért, utána nem kell, 24óránként 3 órát lehet kint, de én pl nem veszem ki, nem zavarja a párom, sőt!

Simán befér, én elég szűk vagyok, de ha jó helyen van (kirúgja magát fent) akkor nem érezni.

2016. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!