Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal és lehet ment belém elő váladék de lehet nem. Nem vagyunk benne biztos. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016.12.18.- án feküdtünk le először akkor még nem volt semmi meg is jött és ma 2016.12.27.- én feküdtünk le újra a barátom szerint kivette idejébe viszont én nagyon félek a 3 napos tablettát meg nem tudom meg venni mer azt csak nőgyógyász írhat ki... kérlek segítsetek ha úgy jobb akkor írjatok privibe

2016. dec. 27. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kértél volna inkább gumit karácsonyra. Ha pedig túl nagy költség az a pár száz forint, akkor ne dugjatok.
2016. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok %. Nem hinném, hogy állapotos lennél.
2016. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán terhes lehetsz. Nem értem, miért kell azon a rohadt gumin spórolni? Olyan érdekes, és a lassan 4 éve tartó kapcsolatomban sose szexeltem ha nem volt nálunk gumi. Nem volt "csak egy kicsit dugom be" sem. És nem is lettem terhes.

20N

2016. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Remélem késni fog vagy 3 napot, hogy stresszbe legyél majd addig is, egyébként azért valószínűleg nem vagy terhes habár a megszakításos védekezés nem az igazi mégis vannak akik évekig tolják vele valamilyen csoda módján gyerek nélkül tehát reménykedj, talán menj a templomba imádkozni ott lecsekkolhatod,hogy hova fogod majd lerakni a gyereket ha megszületett :)
2016. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy van olyan aki évekig így védekezik és nem lesz terhes nem sokat jelent. Vannak akik évekig próbálnak gyereket csinálni és nem sikerül nekik.
2016. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nevelő válasza:

Ha a következő mensid késik akkor tesztelj!

Mi is így megszakításost alkalmaztunk peteéréskor. Mivel tele volt neki a tár éreztem hogy megy belém valami elég sok. A nagy bumm nem a hüvelyembe történt tehát nem élvezett el bennem sőtt amikor kihúzta nagyon nehezen tudtam előcsalogatni :-) Végül szájjal elégítettem ki akkor sok sperma jött ki . Ha terhes lennénk akkor sem baj,ha jön a gyerek.Az hogy hány százalék nem tudom. Azt hogy hány százalékban lehesz terhes nem tudom talán 50% .?

2016. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!