Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Srácok! Ti milyen óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti milyen óvszert használtok?

Figyelt kérdés

Átlagos farkam van, hossza 15,5-16cm, kerülete 11,5-12cm, attól függ mennyire áll.


Na most a Durex óvszerek névleges szélessége 56mm, ami elvileg jónak kéne hogy legyen, de több menetnél előfordul, hogy már nem olyan kemény a szerszám, ilyenkor csúszkál rajta a gumi, ami valljuk be nem túl biztonságos.

Barátokat/haverokat kérdeztem a témával kapcsolatban, de természetesen velük ilyen "nem fordult még elő". :D


Tudom hogy itt mindenkinek 20cm+ farka van ami minimum 5-6centi vastag, mégis felteszem a kérdést, veletek is előfordult már ilyen?


Illetve ti milyen óvszert használtok?


Tudtok esetleg ennél kisebb méretű óvszerről, amit kb. bárhol be lehet szerezni? Mert én még nem nagyon találkoztam ilyennel. :-)


A normális válaszokat előre köszönöm!



2016. dec. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem a Durex szorít. A LifeStyles jobban bejött.
2016. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nekem is kb akkora a kerülete, a hossza pedig csak 13 és nekem a RAKO a tökéletes.

52 mm asszem a mérete.

Tescoban kapható, meg biztos még sok helyen.

Soha nem volt vele semmilyen problémám eddig még.

[link]

2016. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
De mitől nem olyan kemény? Ha elmentél, ki kell venni, pont azért, mert lecsúszhat.
2016. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második, harmadik menetnél már nem áll olyan keményen mint az elsőnél, természetesen miután elmentem kiveszem, ha készen vagyok a következőre szárazra törlöm és új óvszert használok.
2016. dec. 30. 19:29
 5/6 anonim válasza:
Masculan is jó.
2016. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de eddig ami nekem is és a férfinek is jó volt; Durex, LS, Masculan.
2016. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!