Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet szedni fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscica21 kérdése:

Lehet szedni fogamzasgatlot ha valaki nemi eletet? Es 10 eve szedi a fogamzasgatlohoz.

Figyelt kérdés
28 eves a lany.

2017. jan. 2. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs de valamit félreírtál nem?
2017. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem el nemi eletet
2017. jan. 2. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jaaa. na én nem vagyok nőgyógyász, azzal beszélj, még csak nő se vagyok, de józan ésszel átgondolva, tökmindegy, hogy él-e nemi életet vagy sem, a gyógyszer így is-úgy is azt a hatást fejti ki, baj nem lehet belőle de minek veszi meg valaki, ha nem tervez nemi életet. egyrészt felesleges pénz, másrészt minek bombázza magát mindenféle szerekkel az ember ha nem muszáj..
2017. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szedni, mert nem csak a fogamzásgátlási funkciója miatt szokták felírni, hanem pl. rendszertelen ciklusra, menstruációs rosszullétekre, hormonproblémákra is.


De egyébként 10 éve folyamatosan szeded? Az úgy elég meredek, kéne konzultálni nőgyógyásszal, mert biztos, hogy kellett volna néhány hónap szünetet tartani párévente!

2017. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is szedtem 12evig. Kerdeztem a szunetet.. mar nem javasoljak. De nyilvan orvosfuggo. En is szedtem amikor nem volt partnerem akkor is.
2017. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én orvosom tavaly tartatott velem szünetet 3 év tablettaszedés után.
2017. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!