Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha néhány éve szedtem fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néhány éve szedtem fogamzásgátlót, most pedig újra elkezdeném, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Elég elmennem a háziorvoshoz, megmondani neki, mit szedtem, és hogy arról kérek receptet, vagy vissza kell mennem egy nőgyógyászhoz, és először tőle felíratni?
2017. jan. 4. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb menj el nőgyógyászhoz.
2017. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fog. gátlót a háziorvos akkor ír fel, ha 1 évnél nem régebbi nőgyógyászati leleted van.

Mivel nálad ez már eltelt, így tulajdonképpen ez olyan, mintha nem is szedtél volna.

Újra nőgyógyászati vizsgálat, vérvétel, rákszűrés szükséges előtte.

2017. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kettes: nem a nemi életem miatt van rá szükség (nem mintha közöd lenne hozzá). A véleményt azért köszönöm.
2017. jan. 4. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
*Akit kettesnek címeztem, azóta eltűnt. Aktuális második, kérlek, ne vedd magadra :)
2017. jan. 4. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vettem magamra, csak elsőre néztem, hogy miért is írtad. :) De akkor így már oké. :)
2017. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!