Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normál tempóba szexelünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál tempóba szexelünk, gumival. Tudni szeretném hogy normállis szexel kiszakadhat vagy nem?

Figyelt kérdés
Biztonságban akarok lenni, de viszont tablettát nem szeretnék használni. Szóval, Normál tempónál, kellő odafigyeléssel ki lyukadhat?

2017. jan. 5. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Persze kivételek előfordulnak, de én olyan helyzetről még nem hallottam, ahol mindent jól csináltak a felek és mégis kiszakadt. Csak olyankor szokott, ha valami nem okés. Például rosszul van felhelyezve, vagy nem jó a mérete, vagy nem elég kemény a pénisz, vagy nem elég nedves a hüvely, vagy nem jó minőségű az óvszer.
2017. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MANDINGO ***** válasza:
100%
Ha már füstül akkor lazítsatok kicsit !
2017. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 RRR ***** válasza:
100%
az 1 hez még hozzátenném,hogy ha foggal,ollóval nyitod a gumis tasakot,ha a körmöd megsérti,kilyukasztja a gumit akkor is elszakad
2017. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Normál tempónál...:)))

Hány éves vagy, 16?

Érzel egyáltalan v.mit is, vagy csak azért szexelsz, hogy elmondhasd magadról?Gratulálok!


Gyorsabb tempónál sem szakad ki, és legalább élvezhető is.

Világéletemben tökön tudtam volna rúgni az olyan férfiakat, akik finomkodnak a szexben.

De ha neked ez a jó, egészségedre.

2017. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Bár mi nem használunk gumit, rengeteg más módszer van a védekezésre.

És legalább nem a műanyagot érzed.

Mielőtt azt hinnéd korodbeli vagyok, hat elarulom, hogy nem.Bőven nem.

2017. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4-es neked mi a normál tempó? :)
2017. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én a kérdésemben a normál tempót úgy értettem hogy érezzem a páromat, és azt is amit csinál, ne csak szó szerint dugjon.
2017. jan. 5. 21:48
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Ezt így nehéz lenne érzékeltetni, de a falra tudnék mászni az olyan szextől, ahol nyugodtan, lassan, mint a csiga kb. úgy, a határozott, vad és gyors mozdulatokat szeretem.

Privátot nem kérek!

2017. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha te ezt a kérdést feltetted, nyilván nem nagy tapasztalatod van, így nehéz megérteni a ti normál tempótokat.
2017. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem szakad ki, de ha nem nyugtat meg, és nem bízol a márkában akkor duplával biztonságosabb :)
2017. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!