Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha fogamzásgátló szedése mellett is ugyanúgy megérzem egy héttel előtte, hogy meg fog jönni, mint mielőtt nem szedtem?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja szedek fogamzásgátlót, jövőhét közepétől kezdődik majd a gyógyszermentes hetem.

Viszont ugyanúgy fáj a fejem, a hasam is kicsit menstruáció előtt egy héttel mint mielőtt nem szedtem a gyógyszert. Ez normális?

Mert mindenhol azt olvastam hogy megszűnnek az ilyen kellemetlen tünetek.

Egyébként sem pozitív, sem negatív mellékhatás nem jelentkezett az egy hónap alatt.


2017. jan. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt még nem szokik hozzá a szervezeted a hatóanyaghoz, arra sem számíts, hogy tökéletesen pontosan a szünetben fogsz vérezni. Hónapok kellenek, míg átállsz.
2017. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire teljesen beall a tabletta 3-6 honap is lehet. (Ez nem aztjelenti,hogy addig nem ved, hanem amig megszokja a szervezet es teljsen raall)
2017. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2017. jan. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!