Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés

Most már elég sokszor eljárok buliba, és volt már egy-kétszer hogy lánnyal kicsit összemelegedtünk. Szeretnék óvszert venni, ha esetleg tovább is haladok, akkor ne ott álljak, és "ja, hát nincs nálam".

Milyet kéne vennem? Még sose vettem, nem is tudom milyenek vannak. Olyan 16-17 cm kicsit talán az átlag vastagságtól kisebb. Bármi ajánlat, vagy hogy méretre passzolót hogy találjak, anélkül hogy fél órán keresztül nézegetném?



2017. jan. 8. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
ha nincs a gumik közelében senki, menj oda és próbálj fel gyorsan párat..am nincs olyan nagy különbség köztük, igaz van kisebb nagyobb, de nem úgy van h az egyik 8cm a másik 25..ha hosszú akkor nem tekered le teljesen aztán kész
2017. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes ultra vékonyat venni, azzal sokkal jobb. A méretedre ezek alapján jó lesz a sima óvszer, én mondjuk a durexet nem ajánlom mert nálunk folyton kiszakadt, meg drága is, az ilyen saját márkás (Dm, Rossman, Lidl stb.) óvszerek viszont beváltak. Remélem tudtam segíteni L/19
2017. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lifestyle Skyn
2017. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig csakis Durex-et használtam, probléma nélkül! Először az ExtraSafe-t próbáltuk, ebből is a 12db-os csomagolást vettem meg, egyikkel sem volt probléma. Most a Classic Megapack-ot próbáltuk ki, ezzel sem volt semmilyen probléma.

Sok esetben az óvszer használókkal az a baj, hogy nem tudják, hogyan kell használni. Nekem eddig a Durex óvszerekkel semmi problémám sem volt, egyszer nem szakadt ki se semmi. Drága-drága, de inkább óvszer, mint pelenka...

2017. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!