Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlót abbahagytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlót abbahagytam a 8-ik napon kb. mikor jön meg a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak 8 szemet vettél be és abbahagytad utána? Orvos ezt tudja?

Így is 2-5napon belül fog jelentkezni vérzés ahogy egyébként lenne, de lehetséges hogy gyengébb lesz mint szokott. Ráadásul előfordulhat ebben az esetben hogy teljesen felborulnak utána a dolgok.

2017. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is pont így jártam, nekem a 4. napon jött meg utána

remélem már megoldódott :)

2017. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma tartok a 10-ik napnál, de sehol semmi. Kicsit megvagyok ijedve mert voltak 2 hétig terhes tüneteim. Akkor teszteltem is negatív lett, múlt héten fájtak a melleim és a cigi sem esett jól sőt nem is nagyon kivánom. Néztem kb. ha babás lennék akkor 7hetes.
2017. jan. 28. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha 7 hetesen sem mutatja ki, akkor nem vagy terhes. lehetséges, hogy összekavarodott a hormonrendszered. szerintem hívd fel az orvosodat.
2017. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!