Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljunk? Vegyen be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Vegyen be barátnőm esemény utánit, vagy sem? SOS!

Figyelt kérdés

Ma délután szexeltünk, de nem mentem el bele, viszont póz váltásnál láttam, hogy a gumiban van ilyen fehéres cucc. Még mondtam is magamba, hogy szerencse, hogy húztam gumit. Viszont nem élveztem bele. Aktus után vízzel ellenőriztem a gumit, és a felénél volt egy tűszúrásnyi nyom, amiből spriccolt a víz. Azért is parázunk, mert fehéres cuccot láttam, az előváladék viszont átlátszó. Ilyen részleges orgazmust meg még nem tapasztaltam magamon soha.

Egyébként rózsaszín masculan gumi volt. Szerintetek? Ma este, legkésőbb holnap reggel tudna bevenni tabit. Mit csináljunk?


2017. jan. 24. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyen be.. mivel lyukas volt ezek szerint a gumi így juthatott sperma(elővéladék)is a hüvelybe.
2017. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fehéres váladék a hüvelyben is van. Valószínű,hogy az nem tőled van.

Viszont ha lyukas volt a gumi,eseményutánit be kell venni

2017. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vegyen inkább...hiszen lukas volt.

de elképesztő, hogy nem lehet bízni a gumiban...elég rossz. mindig ellenőrizni kell ezek szerint..

2017. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vesz be :(

Pont egy ici pici lyuk volt rajta, tuti gyàri hibás volt, mert így képtelenség kiszakítani.

2017. jan. 24. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igen..és akkor hol a minőségellenőrzés?

az ilyen luk az direkt tűszúrástól lehet...vagy nem tudom, de elkeserítő.

2017. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek általában a direkt szúrások, mi is futottunk bele, igaz nálunk csak kiegészítés miatt kellett a biztonság kedvéért, már védett a tabletta de betartottuk a doki szavát :D Beszéltem a gyártóval (durex volt 4-5éve kb) és mondták hogy nézzük meg a dobozt és tényleg volt rajta lyuk, icipicike, de át volt szúrva... Minden gumi átesik a végén minőségellenőrzésen lézerrel és megy a levesbe ha valami hiba van.

Tablettát vegye be és nyugi! :)

2017. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőre azt olvastam, hogy "esemény után sántít". Asszem, mára bezárom az internetet.
2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!