Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet? Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? Fogamzásgátló mellett probléma

Figyelt kérdés

Belarat szedek kb. 3 éve már.

Az előző havim rendesen megjött. Rá egy héttel volt csak szexuális kapcsolatom. A bogyót rendesen szedtem, egyetlen egy nap volt amikor pár órával később vettem be(12 órán belül és azóta nem is volt szexuális kapcsolatom). A 3. héten barnázást tapasztaltam, ami abba sem maradt teljesen a szünet végéig.(Néha sűrű alvad vér szerű is volt) Ma veszem be az új levél első szemét, és ma már nincs barnázásom. Vizsgaidőszakom volt, nagyon sokat stresszeltem és összevissza étkeztem. Ha terhesség lenne, akkor sem lenne normális az erős barna folyás napokig, nem? Emelett voltak alhasi fájdalmaim, mint amikor meg akar jönni.

Tapasztalat?



2017. jan. 31. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ebben a ciklusban is lesz a végén, akkor dokihoz kell menni (mellett gumit használni) és ír újat. Lehet megszokta a szervezeted.

Stressztől előfordul, egy-egy alkalom nem gond, de kétszer egymás után igen.

2017. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!