Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex 12mg hüvelykrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex 12mg hüvelykrém hány alkalomra elég? N24

Figyelt kérdés
Most hagyom abba a fogamzásgátlót 8 év után, szeretném kipróbálni vagy a kúpot vagy a krémet. A krémről jobb a véleményem és az ára is jobb, de a kúp 10 alkalmas, a krém hány alkalomra elegendő?

2017. febr. 1. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, se a betegtájékoztatóban nincs benne, se agyógyszerész nem tudta megmondani.
2017. febr. 1. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
A Pharmatex nem igazán megbízható, csak akkor használd önmagában, ha nem gond ha besikerül a baba.
2017. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ez a legjobb, de sajnos a gumira allergiás vagyok...így majd igyekszem ezt rendeltetés szerűen használni meg megszakítással kombináljuk
2017. febr. 1. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Te komolyan annyira hülye vagy hogy elhiszed hogy ha benyomsz egy kis krémet a lyukadba az majd elintézi a több tízmillió ondósejtet!

Nők b...meg!!!

2017. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hannibalking ***** válasza:
Érdekes nálunk naptár módszer+patentex kúp tökéletesen véd két doboz óta pedig mindegyik alkalommal az utolsó cseppig nyomtuk. Szerintem aki ésszel és körültekintéssel használja ezeket a megoldásokat azok nem nagyon tudnak befürdeni vele. Lehet takarózni a pharmatex babákkal, de azok is csak hibahatár+sügér használat. És az még majd cölibátust fogad aki allergiás a gumira a fogamzásgátló mindenféle rohamokat produkál mellékhatásként. Hogyne.
2017. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!