Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszermentes napokon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszermentes napokon a barátom nem mer velem lefeküdni. Szerinte akkor nem véd. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Jövőhéten csütörtöktől nem kell szednem a gyógyszert de csak vasárnap szokott megjönni. Pont pénteken tudunk találkozni majd a barátommal. Viszont már előre kijelentette hogy nem akar aznap kockáztatni mert szerinte akkor kiürül a szervezetemből a gyógyszer és nem véd. Már unom hogy emiatt veszekszünk. Hogyan győzhetném meg?

22N


2017. febr. 3. 10:01
1 2 3
 11/30 Sunshinedoll ***** válasza:
Odaadod neki a tájékoztatót, vagy abban a pár napban használtok óvszert, nem kell ezen ennyit problémázni :D
2017. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem szeretjük az óvszert...

Nagyon jó a szex vele. Csak alig tudunk találkozni és emiatt megint nem lesz semmi...

Megfogadom az egyik tanácsot, hogy legközelebb nem fogom elmondani neki hogy mikor van gyógyszermentes napom. Hiszen akkor is véd a gyógyszer. Nem értem miért ajánlgatjátok az óvszert ilyen napokra.

2017. febr. 3. 12:45
 13/30 anonim ***** válasza:
Belebeszélitek a kérdezőbe hogy használjanak óvszert mert tényleg nem véd azon a 7 napon a gyógyszer. Grat a sok nagyokosnak!
2017. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hány nap az a gyógyszermentes nap? Szerintem ki lehet bírni szex nélkül addig és nincs vita.
2017. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

#13:

Ja! Nem mindenkinek ment át, hogy a probléma itt nem a védekezéssel van, hanem azzal, hogy ostoba a pasija.

2017. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

13.


Nem azért javasolták az óvszert, mert nem védene a gyógyszer, hanem, amiatt, hogy a srác fél. Az ő "érdekében" javasoltuk az óvszert, ha ennyire parázik...


De, köszi a többiek nevében is a minősítést, majd észben tartjuk ;)

2017. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
#16: Ha Pistike hülye, akkor hülyítsük tovább, hogy megnyugodjon?
2017. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#17:


Szerintem már Pistike megjárhatta vagy céltudatosabb (amit becsülök egy fiatal fiúban, főleg manapság) és szerintem Pistike okos, hogy inkább biztosra szeretne menni, mint, hogy becsússzon egy nem kívánt baba.

2017. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#18: Te is Pistike vagy?
2017. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%

#19:


Nem, én a tanárnéni vagyok, aki már sok mindent látott.

2017. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!