Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi késés fér bele escapell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi késés fér bele escapelle fogamzásgátló tabletta után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bevettem a gyógyszert és rá 5 napra megjött (amúgy akkor volt peteérésem, nem tudom ez számít-e) de csak 4 napig tartott és kevés volt. Azt olvastam róla, hogy ez nem rendes vérzés és hogy ezután rendes időpontban kellene megjönni-e, ehhez képest viszont már másfél hete késik, és körülbelül másfél hete van fehér folyásom. A tabi bevétele után két és fél héttel csináltam tesztet és az negatív lett, de a tesztekben nem bízok annyira. Meg kezdem úgy érezni, hogy nő a hasam, meg mindig éhes vagyok. Minden jöhet tapasztalattól a véleményen keresztül.
2010. máj. 7. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ha most kezdted szedni,akkor az első pár hónapban lehet rendszertelen a vérzés.menzi előtt meg mindig úgy érzi az ember,hogy nagyobb a hasa és éhesebb.legalábbis én igen.de az étvágynövekedés lehet a tabitól is.
2010. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!!

Te hülye vagy?

Ez nemf goamzásgátló hanem 72 órás tabletta! -.-

jézusom..ne adj már neki olyan tanácsokat, mintha fogamzásgátló lenne -.-

ez SÜRGŐSSÉGI!!!

2010. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Sztem ez csak mellékhatása, ha 72 órán belül vetted be sztem nem lehet bajod!És negatív is lett a teszt!

2010. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!