Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szoktatok önkielégítést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok önkielégítést végezni lányok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen végzek önkielégítést,azonban sajnos szüleim miatt elég konzervatívan. Most viszont ősök leléptek egy egész hétvégére...és szeretnék egy nagyon jó hétvégét magamnak:D. Eddig műkukaccal szoktam viszont most viszont szeretném jobban ingerelni magam:) Eddig olyan tippeket kaptam, hogy csipesz a cicire vagy egyébb eszközök... Tippek, ötletek kellenének még... Ti hogyan szoktátok? Jah és komolyan kérdeztem, szóval, ha lehetséges norláis válaszokat kérnék:D

19/L


2010. máj. 7. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit -.-"
2010. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
bebikázod a melled. de amúgy egy szabad hétvégén inkább elmennék felszedni valami pasit.
2010. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok pasit egy estére...
2010. máj. 7. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a "konzervatív" is bőven megfelel :D sőőőt :D volt ma 5 "konzervatív orgazmusom", ennél jobb nekem nem kell XD
2010. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. máj. 7. 18:48
 6/10 anonim válasza:
Nézz meg egy szex filmet,utána csináld kézzel vidd be a kutyádat és parancsold meg neki h nyoljon!!XDVagy szedj fel 1 pasit!!:D
2010. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nah gondoltam, h. megjelennek a paraszt pasik is... na az utolsó válaszoló is magyarázat az önkielégítésre...
2010. máj. 7. 19:08
 8/10 anonim válasza:
Hidd el, egy igazi faroknál nincs jobb !!
2010. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Uborka/banán????
2010. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én ezt szoktam: nézek meztelen nőket illetve leszbi szexfilmet. Erre mindig nagyon beizgulok. A neten van sok belölük...és szóval a plüssmacimmal szoktam simogatni magam :P

26/L

2010. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!