Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik fogamzásgátlót szednek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fogamzásgátlót szednek, havonta járnak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Sokan így védekeznek, de senkitől nem hallom, hogy havi rendszerességgel járna nődokihoz. Hogy iratják fel?

#védekezés #nőgyogyasz #fogamzásgától
2017. febr. 7. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a doboz elég akár 3 hónapra is :)
2017. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert fel lehet íratni többet is? Sok ész...
2017. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
En a legdragabb magandokihoz jarok kicsiny hazankban. Felevente jarok de az is csak azert mert rakgyanus voltam. 3 havonta kell irattatni gyogyszert. Ahhoz eleg egy telefon es bemegyek a receptert. Mostantol evente is eleg jarnom( ahogy egy aktiv szexualis elettel rendelkezo enbernek ajanlott is! ) mert a rakgyanu teljesen eltunt es egeszseges vagyok.
2017. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én háromhavonta beugrok a receptért, és minden évben megyek rákszűrésre. Illetve ha panaszom van, de szerencsére ez ritka.
2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlagban a tabik 3 havi kiszerelésben vannak. 3 havonta felirattatom, vagy fél évente (volt olyan dokim aki 6 hónapra is felírta úgy, hogy nem is kértem). Ehhez időpont se kellett, 2 beteg között (majdnem) mindenki felírja.

Ezen felül rákszűrés évente.

2017. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 havonta elég felíratni, tb kártya elég hozzá, nekem sokszor ment tesóm/anyukám aki otthon volt aznap, mert én dolgoztam, sőt sokszor fél évre is lehet, mert pl az ember hogy nem tud menni majd. Ehhez nem kell időpont, be se hívnak, csak kiadja az asszisztens, 20perc kb.

Évente pedig rákszűrésre megyek, rákérdeztem de gyakrabban nem kell mennem, viszont anélkül nem ír fel újat már ha lejárt a rákszűrés, csak ha levette az újat.

2017. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve háziorvos is felírja a 3 havi adagot. Van amit nem ír fel, pl nekem hüvelygyűrűt és Diane-t anno nem tudta, de mást igen. Hozzá is úgy jártam hogy csak az asszisztensnek szóltam, hozta.
2017. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!