Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hónap Jangee fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap Jangee fogamzásgátló szedése után most abbahagyom! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Barátommal úgy döntöttünk,hogy gumi helyett gyógyszerezünk.Első hónapban csak pecsételő vérzésem volt meg egy kis fejfájás..de a 2. hónaptól kezdve elkezdett fájni a lábam,ami mostanra nagyon belejött,hüvelyszárazságot,rettentő fejfájást,émelygést,szívszúrást és zsibbadást okozott. Ráadásként eddig egyáltalán nem voltam pattanásos,de most tiszta olyan az arcom. Arra jutottam,mert viszamemtem az orvoshoz és azt mondta,hogy feleslegesen ír másikat mindegyik hüvelyszárazságot és lábfájdalmat fog nekem okozni. Arra jutottam,hogy abbahagyom..hétfőn fogom bevenni az utolsó szemet. Az lenne a kérdésem,hogy a megvonásos vérzés után lehetséges,hogy pont egy hónap múlva jöjjön meg a rendes menstruációm? Mikor fognak elmúlni ezek a tünetek? Illetve,aki volt már így,hogy csak 3 hónapig szedte (előtte sosem szedtem),mikorra állt be vissza a rendes hormonháztartása? Volt valami mellékhatása a gyógyszer abbahagyásának? 19/L
2017. febr. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Mert ilyenkor be zavarodnak a hormon szinted. A fogamzásgátló tabletták egyik mellékhatása a Libidó csökkenés és a hüvelyszárazság. A lábfájdalom nem az csak akkor ha trombózisra vagy hajlamos. Ami azt jelenti hogy Hormonális fogamzásgátló módszert nem is alkalmazhatsz. 23 L
2017. febr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a szívszúrás, zsibbadás is arra utal hogy trombózisra vagy hajlamos
2017. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos egyéni. Van akinek utána tökéletesen ment tovább a ciklusa, van akinek már a következő is össze-vissza jött meg. Korábban milyen volt? Ha voltak vérzésgondjaid akkor visszatérnek rövidesen.

A pattanások el fognak múlni (nekem egy másik fajta okozta ugyanezt). 2 nappal az abbahagyás után minden gond elkezdett javulni! Minden szünetben javult, csak ugye folytatás miatt romlott vissza.

2017. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
előtte,kb már egy 2 épve nagyon rendszeres volt a ciklusom,volt hogy napra pontosan,de max 1-2 nap elcsúszás volt + - .. ezért is aggódok,hogy most nem-e fog bezavarni,de remélem,hogy visszaáll rendesen
2017. febr. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!