Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? A tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? A tabletta megvaltoztathaja a ciklusom?

Figyelt kérdés
A barátommal hetfőn lefeküdtünk és elment. Megtörőlgette magát rá egy órara 3-4 cm-ig berakta 5 másodperce azóta félek.3 hete kb volt egy másik eset ugyanigy de akkor sem elonedv se semmi sem volt. Decemberben vettem be egy esemenyutani tablettat Ez felborithatta a ciklusomat hogy most nem jott meg? Lehetek terhes? Feherfolyasom 1-3napja nincsen

#terhesség #esemény utáni tabletta #feherfolyas elmaradasa
2017. febr. 9. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom,hogy mi a fene van veletek,úgy kapkodjátok be az esemény utánit mint a cukorkát?!Miért nem vagy képes tanulni a hibádból?Miért jó úgy szexelni,hogy utána folyton azon paráztok,hogy gyerekként gyereket vársz-e..?!Használjatok óvszert minden alkalommal vagy írass tablettát.Ha a szexhez elég felnőttnek érzitek magatokat akkor a védekezéshez is legyen eszetek.

Szex után ha megtörölgeti magát a barátod,attól még a húgycsövében marad sperma.Ha csak nem vizelt közben,bár az sem 100%,hogy kimossa rendesen.

A tabletta felboríthatja a ciklust,igen.Én a helyedben pár hét múlva tesztelnék egyet mindenesetre.Azután a lórugás után nem tudom,hogy mikortól lehet gyógyszert szedni,de minél előbb el kell menni dokihoz.Ja,meg imádkoznék is!

2017. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felelötlenek voltunk tudom...mult honapban 6.-an jott meg most meg meg semmi
2017. febr. 9. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor 1 hete késik,nagyjából.Mikor bevetted az esemény utánit akkor megjött,meg múlt hónapban is rendesen?Nem volt semmi szokatlan?
2017. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendesen megjott kicsit talan erosebben
2017. febr. 9. 14:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!