Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben véd már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben véd már a gyógyszer?

Figyelt kérdés

A házi orvosom mandulagyulladásra antibiotikumot írt fel,Avatacot,de nem hatott ezért utána kaptam Curam Duot,amit 17-én abbahagytam,mert nem kellett tovább szednem.Szóval akkor szedtem be az utolsó antibiotikumot.A fogamzásgátlóm ugyanúgy szedtem végig.A barátom március 3-án jön haza.Nekem azon a héten van a tabimentes hetem (27-5).

Akkor már lehetünk együtt védekezés nélkül?


2017. febr. 21. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A teljes antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig kell kiegészítő védekezést alkalmazni ilyen esetben, tehát ha te 17-én hagytad abba az antibiotikumot, akkor március 3-án már bőven eltelik az az 1 hét is, szóval nem szükséges kiegészítő védekezés.
2017. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, véd.
2017. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!