Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos felírja ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos felírja ebben az esetben a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Most februarban kezdtem el szedni a Lyndinettet, hüvelygyulladással mentem el a dokihoz, kaptam venykoteles es venymentes gyogyszert, el is mult.

Rajta van a fogamzasgatlo neve is, irhat ki gyogyszert vagy csak a nőgygyogyasz irhat ki?



2017. febr. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kapsz a nőgyógyásztól egy igazoló lapot akkor igen. Egyébként csak. Nőgyógyász
2017. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém felírja simán, bemondásra is.
2017. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is bemondásra felírta.
2017. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom tablettát írhat, én a nuvaringgel rábaxtam, mondta a dokim azt csak a nőgygószászom írhat... aki bejelentés nélkül lelépett 3 hétre nyaralni.
2017. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nuvaringgel szintén így jártam.. Az asszisztens mondta hogy háziorvos is felírhatja, aha.. ő meg elküldött hogy nem.
2017. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 bónusz hogy ahhoz hogy bárhol felírják kivizsgálás kell.

Mondták hogy menjek sztk-ba, ott kivizsgálnak és felírják... ja, időpont kb 2 hét, vizsgálat eredmény pl 3, anyátok.

Próbáltam egy másik magándokinál aki elvileg az enyém munkatársa és barátja, felhívtam direkt azt mondta jaaa, naná, fel tudja írni, remek, bemegyek , aszisztens meg elhajt hogy hát de nem vagyok a betege így nem írhat fel mert nincs vizsgálat.... 1. ANYÁD2 és 2, ezt a telefonba is elmondhatta volna, 3, bakker hívja fel a haverját, névről ismer, meg anyámat is, nagybátyámmal osztálytársak voltak, meghallja a nevem és fejből köpi mit kell nekem felírni de neeeeem, menjek sztk-ba.

2017. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IGEN!! Nekem a helyettessel volt mázlim, mert ugye helyettes volt, de szívózott az is egy kicsit. A másik meg tényleg: nincs vizsgálat (10E) akkor nincs recept... Pedig érvényes rákszűrés papírom is volt nálam!
2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!