Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvizsgálhat a nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvizsgálhat a nőgyógyász (első alkalom), ha 2009. januárjában feküdtem le egy sráccal először (kb.3 percig se tartott) és azóta nem voltam fiúval?

Figyelt kérdés
Szeretnék most feliratni fogamzásgátló tablettát, és emiatt megyek nőgyógyászhoz, de kicsit félek a vizsgálattól. Egyáltalán ilyenkor megvizsgál? Nem vagyok szűk ehhez?
2010. máj. 9. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
meg
2010. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha normális akkor megvizsgál. De van olyan orvos, aki csak felírja a gyógyszert...

De nem értem...a gyógyszerszedéstől meg a szextől nem félsz, de egy vizsgálattól igen?

2010. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Azért félek a vizsgálattól, mert nem nagyon szeretem a dokikat. Egyiket sem.

2010. máj. 9. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is menj női nőgyógyászhoz, másodszor meg mondd meg neki, hogy nem nagyon voltál még pasival, és aggódsz a vizsgálat miatt, és akkor óvatosabb lesz.

Harmadszor pedig mintát kell vegyen méhnyakrák miatt, mert mivel volt szexuális kapcsolatod, elképzelhető, hogy kialakuljon méhnyakrákod.

És nem vagy szűk hozzá, van amikor szűz lányoknak is el kell mennie, de ha mondják, hogy szüzek, akkor az orvos óvatosabb velük.

2010. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


De a női nőgyógyász nem drasztikusabb mint egy férfi?

2010. máj. 9. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan férfihoz is, semmi különbség nincs, azért ne utazz egy csomót, felesleges..(már ha kellene)
2010. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja egyébként jó h a tablettát választottad, mégha nem is kezdtetek el nemi életet élni(gondolom nemsoká fogtok)


Az orvos kenetet fog tőled venni és megnyomkod, de nem fog fájni ne félj:) (így megtudja h egyáltalán szedhetsz e, és meg tudd vizsgálni attl, mert még csak egyszer voltál fiúval.( Azután vérvételre kell menned.

Ezt évente megkell majd ismételned.

2010. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!