Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után barnás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után barnás folyás fogamzásgátló közben. Normális?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Most kezdtem fogamzásgátlót szedni,ma fogom beszedni a hatodik szemet. A menstruációm első napján kezdtem el,ahogy a betegtájékoztatóban is írja. Hétfőn jött meg,és már csütörtök reggel és napközben is szinte száraz volt a tamponom. Már ez is gyanús volt,mert kb. 5-6 napig tart a mensim,csütörtökön meg ugye csak a 4.napnál tartottam,de ennek ellenére tök megörültem,hogy biztos a tabi már elkezdett dolgozni,és lerövidítette. Ezért pénteken már csak tisztasági betétet tettem be,de délutánra teljesen átázott. Nem menstruáció volt,hanem csak ilyen barnás folyás. Ma szombat van,es még mindig barnázok,pedig ma kéne vége lennie a menstruációmnak. Vagy ez most még az egyáltalán? Eléggé bosszant a dolog,hogy már nem menstruálok,DE még nem tudok olyan dolgokat csinálni,mint amikor semmi nincs. Értitek... :D Biztos,hogy a tabi miatt van (Jangee 3 ml/0.02 ml),mert hát mégiscsak "bezavartam" a szervetetembe,viszont arra vagyok kíváncsi,hogy ez meddig fog tartani? Másnak is volt már ilyen? Köszönöm szépen a normális válaszokat. :)

2017. márc. 4. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett az első három hónapban ez normális. Tudtommal a betegtájékoztatóban is benne van. Mivel még csak most szokik hozzá a szervezeted, kicsit megzavarja a hormonjaidat. Teljesen normális, ne aggódj.

20N

2017. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jdorii válasza:
Látom, hogy eltelt egy kis idő. Én is most kezdtem el a gyógyszert és ugyanez a problémám. 9. napnál tartok. Kérdezném mi történt.. illetve mást pl pattanásokat nem e tapasztaltál?
2017. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!