Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyogyszermentes het 6. napjan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyogyszermentes het 6. napjan tartok, es meg semmi, mi lehet az oka? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! januar vegen rendszertelen menstruacio miatt mentem nodokihoz, aki mondta, hogy ennek az oka a cisztak a petefeszkemen, meghozta a verzesem egy hormontartalmu tablettaval (nem emlekszem a nevere), aztan a verzesem 3. napjan elkezdtem szedni a Minerva fog.gatlot, ahogy o azt javasolta. Az elso gyogszermentes hetemben vagyok, es azon belul a 6. napom, a parom nem elvezett belem egyszer sem, megvartam az egy honapot. Akkor mi lehet az oka? Ami eddig? A cisztak? Vagy ez termeszetes ha nem jelentkezik az elso honapban? Kerlek segitsetek!

2017. márc. 6. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehat alapbol el van cseszodve a rendszered, cisztaid vannak, alapbol is csak gyogyszerrel jott meg, majd erre meg kaptal egy fogamzasgatlot is, ami max. kikapcsolja az elromlott rendszert, es aztan itt merengsz hogy vajon miert nem.jon meg... inkabb egy orvosvaltason kezdj gondolkodni. Nem csoda hogy igy nem jon meg.
2017. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mar tegnap jelentkezett a verzes, de koszi:)
2017. márc. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!