Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki használ spirált? Mennyibe kerül egy olyan? Biztonságos terhesség ellen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm is van, aki teherbe esett spirál mellett. Továbbá nem tudom, ez téged mennyire zavar vagy sem, de a spirál nem a fogamzást gátolja meg, hanem a beágyazódást, vagyis abortív. Én ezért sem használnám.
2017. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. A spirál elsősorban olyan nőknek ajánlott, akik már szültek, mert van némi kockázata a felhelyezése olyan 50.000 ft körül mozog plusz még az eszköz ára.
2017. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 Mar jo hogy nem 100000ert helyezik fel.

Amugy maga a spiral kb 10 rongy (hormonos spiral 40) es feltetetni meg amennyit a doki ker erte (ez pedig erosen helyfuggo)

2017. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt.De fájt a hasam mindig,mindha megjönne.A párom meg érezte mikor együtt voltunk.Igy levetettem.Én soha többet.
2017. márc. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 icu75 ***** válasza:
10ezerért rakta fel a doki. Már a második van fent mert már 8éve így védekezem. Nem estem mellette teherbe (heti 1-4szex). Nem szúr nem fáj. Akkor kellemetlen amikor felrakják,de aki már szült az szerintem nem picsog ilyesmin. Nekem bevált,de van akinek nem.
2017. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagynenemnek valami aranyszalas spiralja van, az 70 ezer meg 30ert tette fel a doki. Mondjuk neki betegseg miatt ajanlotta ezt a fajtat az orvos, szoval ez mas tema egy kicsit.
2017. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Akkor úgy tűnik én jártam olyan helyen ahol nagyon drága a felhelyezése.
2017. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sima olcsóbb, de azt csak szült nőknek teszik fel. A hormonos drágább (40-50ezer, 5 évre elosztva olcsó) és ezt már lehet nem szülteknek is, emellett nincs vérzés egy idő után mert csak sárgatesthormont tartalmaz.

Viszont van aki bírja és beválik, de van aki nem.

2017. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!