Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki dolgozik és fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki dolgozik és fogamzásgátlót szed, mikor van ideje elmenni az orvoshoz felíratni?

Figyelt kérdés

2 éve fogamzásgátlót szedek, eddig tanultam, így volt időm elmenni az orvoshoz felíratni, sokszor elég volt csak a háziorvoshoz elmenni.

Elkezdtem dolgozni egy másik városban, így se a régi nőgyógyászomhoz sem pedig a háziorvoshoz nem tudok elmenni receptet íratni. Emiatt nem szívesen vennék ki 3 havonta egy nap szabit. Ti hogy szoktátok megoldani ezt munka mellett?


2017. márc. 13. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk átkéne iratkozni oda ahol dolgozol???
2017. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem az átiratkozással van a probléma. Korábban is magándokihoz jártam, ahhoz meg nem kell átiratkozni, nem erre irányult a kérdésem.

Hanem arra lennék kíváncsi, hogy aki 8-16:30-ig dolgozik, és a nőgyógyászok is általában ezen időszakban rendelnek, mikor tud elmenni receptet íratni?

2017. márc. 13. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a háziorvosom is és a nőgyógyászom is rendel a hét néhány napján este 8ig. Szóval simán meló után megyek. Mondjuk nekem szerencsére csak évente kell menni, mert spirálom van.
2017. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én házi orvosom is már reggel 7től bent van a vérvételek miatt.

Meg a nőgyógyászom is este 9ig rendel.

2017. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkérem anyukámat vagy a barátnőmet aki otthon van a keresztfiunkkal hogy menjen el, mi is sokat segítünk a másik szóval nem gond és ennyi. Hüvelygyűrűm van, így azt csak nőgyógyász írhatja fel, magánrendelés 7-9között is van ha nagyon muszáj, csak ott 2000Ft a recept.

Amíg tabim volt, beszéltem a háziorvos asszisztenssel és felhívtam őket ha kellett, otthagyták és bementem érte amikor kellett pl ügyeleten kihozták vagy ha erre volt dolga az asszisztensnek (kijár házhoz is vérvétel stb) akkor bedobta a postalábába.

2017. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, körbenézek még a városban, hátha találok olyat, aki tovább rendel. :)
2017. márc. 13. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magánorvoshoz járok nődokihoz és az SZTK-s rendelése elején lehet menni feliratni egy héten 2 nap van ilyen reggel 7 és 8 között. Olyankor nem ő van bent, hanem az asszisztens
2017. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem fel evre ki szokta irni a tabit, fel evente egyszer meg nem olyan nagy cucc eljutni dokihoz. Meg amugyis du 4tol rendel 6ig.
2017. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van rá lehetőség, hogy egyszerre 2*3 havit írjon? Ezzel eddig sosem mertem próbálkozni.
2017. márc. 14. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!