Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha két óvszert húz fel a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két óvszert húz fel a fiú egymásra, akkor nagyobb esély van elkerülni a fogamzást?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének... de ha két óvszer van egymáson akkor kisebb eséllyel szakad ki, vagy pont több eséllyel? És még egy fontos kérdés, hogy a fiúknak rossz érzés ha óvszer van rajtuk?

2017. márc. 14. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen de a 3 az 100℅ a legújabb tesztek ki mutatták
2017. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
nagyobb esély van rá, hogy a két gumi elcsúszik egymáson, és a külső benne marad a csajban
2017. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Két óvszer hülyeség, kidörcsölik egymást.
2017. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagyobb esély van rá, h lószart sem fog érezni a szexből... az ilyen túlóvatoskodás cseszi el az egészet. 1 óvszer bőven elég. Évek óta nem szakadt ki egy óvszerem sem, ne selejt szart vegyél, hanem durexet.
2017. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy könnyebben szakad el a két gumi egymáson, de a síkosító miatt én is inkább úgy gondolnám, hogy inkább lecsúszik...

Egy biztos, a védelem tuti nem lesz nagyobb!

És az érzés is kb negyedelődik szerintem... :P

Inkább egyet, de azt normálisan!

2017. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. A két óvszer "nem bántja egymást", ha közéjük pár másodperces munkával extra síkosítót teszünk. Magyarul az első külső rétegét besíkosítózzuk, mielőtt felhúzzuk a másodikat.


2. Nem, nem véd extrább módon a teherbe eséstől.


3. Viszont nekem sokat segített két egymásra húzott óvszer akkor, amikor régen túl hamar élveztem el. Az ellen nagyon bevált nekem.

2017. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Havernak epp pentek este szakadt ki. Itt videken meg az orvosi ugyelet nem megszokott. Volt is para, meg magyarazkodas a gyogyszertarban mire kapott esemenyutanit a csajanak.

De a ket ovszer otlete meg kifejezetten rossz, inkabb elvezzen a szadba a srac kerdezo. Akkor nem leszel terhes.

Tolja neked egy gumiba hogy erezzen is valamit de a veget a szaddal rendezd el. Kikopod vagy lenyeled az mindegy.

2017. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Mi van ha siman a vegen kivered a csajra ?

Miert kell oral a vegen mindenkeppen ?

2017. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: mert kiverni magamnak is tudom. Ha ott van egy csaj, akkor szeretem ha részt vesz az orgazmusomban, s nem a saját kezemmel, vagy az ő kezével fejezzük be. Mi ebben a furcsa? Miért kell ezért 0%-ra lehúzni?
2017. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a brit tudósokat.
2017. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!