Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 héttel ezelött együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 héttel ezelött együtt voltam a párommal, amikor az óvszer "belém csúszott, rá 9 órára vettem be esemény utáni tablettát. Elöfurdulhat hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Miután bevettem az esemèny utáni tablettát,1 hèttel kèsöbb megjött a menstruációm.4 hèt telt el az eset óta, ès a mellbimbóim megduzzadtak, nagyon fájnak, èrèkenyek.

2017. márc. 14. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megjött, akkor nem vagy terhes.

Igen, ez biztos.

2017. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem valószínű.Most kell megjönnie megint,nem?1 héten belül.Azért lehetnek érzékenyek a melleid.
2017. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen , csak soha nem szokott menstruáció elött fájni a mellem , ezèrt is ilyedtem meg egy picit, de most sikerült azèrt megnyugodnom köszönöm!:)
2017. márc. 14. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

1 az esemeny utani nem 100% osan vedi ki a terhesseget !

2 a menstruacio kimaradasakor mar min 6 hetes terhes vagy

Es nem a legbiztosabb jele annak h nem vagy terhes

3 ha szoktatlan tunet jelentkezik akkor siman lehet h az maradtal

4 tesztelj es kiderul elvileg mostansag kell megjonnie, egy erzekenyebb teszt lehet kimutatja mar elotte is

2017. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Hogy a francba csúszhat beléd az óvszer?
2017. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer sajnos nekem is kellett bevennem, nálunk kiszakadt az a vacak. Azóta sokkal durvább menzesztüneteim vannak, és pont a mellfájdalom az egyik ami előtte sose volt, az ovulációtól kezdve fájnak a menzesz első napjáig. Nagyon felborítja a hormonokat, kicsinálja a szervezetet.
2017. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aktus után 2 héttel már kimutatja a teszt, ha terhes vagy. Szóval ha bizonytalan vagy, tesztelj.

20N

2017. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!