Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam a 2. héten egy szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam a 2. héten egy szem fogamzásgátlót, gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Péntekenként kezdem el szedni a fogamzásgátlómat(Yasminelle), és a következő pénteken együtt voltam a párommal. Azonban tegnap(kedden), nem vettem be a gyógyszeremet, ma pótoltam(szerdán). Így fenn áll valamilyen kockázat? A beteg tájrékoztató szerint nem, de nem gond a kihagyott tabletta előtt 5 nappal lévő együttlét?

(Összefoglalva.1 héten rendben volt a szedés, a 2.hét 1.napján szeretkeztünk, a 2.hét 5.napján nem vettem be a tablettát amit a 6.napon pótoltam).

Egy éve szedem a gyógyszet, ha ez számítana.



2017. márc. 15. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
12 órán belül vetted be?
2017. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, 24 óra elteltével mert a következővel együtt(a maival)vettem be egyszerre.
2017. márc. 15. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad 1 napon bepótolni az elmaradt tablettát. Ez a betegtájékoztatón is fel van tüntetve, és nem véletlenül teszik a dobozba, a levél mellé.
2017. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"- Egy filmtablettát hagyott ki a második héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be."

2017. márc. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!