Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül ugye nem biztos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül ugye nem biztos, hogy terhes maradok? Szex után éjszaka után normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az első szeretkezésem, 20 éves vagyok.És a barátommal gumi nélkül csináltuk, de ha jól emlékszünk nem volt nem ömlés. Szóval nektek mi a véleményetek?Ja és naagyon fájdalmas volt. Néha nem is éreztem, hogy bennem van, de azért nagyon fájt. Még ma is egy kicsit.

2017. márc. 26. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"A ciklusom körülbelül két hete volt."


Drága Kérdező!


Az idióta tudatlan kérdésedet még próbáltam szó nélkül hagyni. De ez a komment kiakasztott. A ciklus nem a menstruáció!!! A ciklus az az idő, ami két egymást követő menstruáció első napjai között telik el. Nekem ez 28 nap. Átlagosan 21-38 nap között mozog a nőknél. Ezt illene tudni...

És egyébként mivel védekezés nélkül szexeltetek, lehetsz terhes. Azt meg nem is kommentálom, hogy a pasid nem tudja, elélvezett-e vagy sem...

2017. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem tudja, elélvezett-e vagy sem?

Nem lennék a helyedben egy pillanatig sem nyugodt, 100% hogy mennék sürgősségi fogamzásgátlóért, ha már a védekezés gondolata fel sem merült...

Őszintén, miért mentél bele a védekezés nélkül szexbe?

Szóval, söpörj el dokihoz, mert ez a nem tudom hogy beléd élveztem-e dolog, elég kétes.... És máskor VÉDEKEZZETEK.... olcsóbb az óvszer mint a sürgősségi, ezt garantálom neked (ráadásul félévente max 1x használhatod és elég szépen odavág a szervezetednek).

21L

2017. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem hogy egy pasi nem tud várni a megfelelő körülményekre ( óvszer) pl. Mennyi egy óvszer Magyarországon...?...Ft.

#5 igaza van... az elovaladekbol is lehet baj.

20 évesen nem tudtok józan ésszel gondolkodni :( BOCSI.

2017. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete volt a menstruációd, akkor simán lehetsz terhes, én a helyedben rohannék esemény utániért (a 120 órásba még beleférsz).
2017. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ennyire idiota 20 évesen?
2018. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!