Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Váltanátok csak azért másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltanátok csak azért másik fogamzásgátló gyógyszerre, mert nagyon pattanásosak lettetek tőle?

Figyelt kérdés
Első gyógyszerem, két hónapja szedem, de egyre csúnyább az arcom mióta szedem. Olvastam, hogy az elején átmenetileg lehet csúnyább a bőr, de nem két hónapig, és egyre csak romlik a helyzet. Beszedem az utolsó levelet, szerintetek emiatt érdemes másikat kérnem amikor megyek újat felíratni?
2017. ápr. 1. 09:36
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
igen
2017. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Azert azez nem kis dolog, ha tiszta ragya az arcod es elcsunyit. Nem beszelve arrol, hogy a csunya aknes bornek nyoma is maradhat egy eletre, es gusztustalan "darazsfeszkes" lesz az arcod orokre. Meg egy gyulladt pattanas faj, betokosodhat, becisztasodhat, amit muteni is kell neha, es cdunya sebhely marad utana.

Kozmetikank van, lattam mar ronda dolgokat, ami mar nem a mi dolgunk, hanem orvosi eset. :/

Jo nyilvan ez nem most hirtelen fog kialakulni, ez mind evek altti elhanyagolas, nemtorodomseg kovetkezmenye. De ne juss el idaig.

2017. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jézusom, hogyne! l22
2017. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

KELL IS! Mellékhatás és tartósan nem jó ha fennáll, azt jelenti hogy nem jó neked.

Nekem is ez volt a gondom, háziorvos mondta hogy nem kell vele visszamenni stb, a nőgyógyász amikor megtudta azonnal másikat írt!

2017. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben kiderült, hogy más okozhatta a gondot, viszont így is másik gyógyszert fogok kérni mert a libidóm nulla, képtelen vagyok nedvesedni, és hiába a sikosító, így is érzek néha fájdalmat emiatt.
2017. ápr. 15. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!