Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina a legelső fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina a legelső fogamzásgátlóm, muszáj a következő periódusomnál elkezdeni?

Figyelt kérdés
A következő periódusom hónap végén lesz, azt mondta a dokim, hogy az első naptól kéne elkezdenem szedni. Muszáj addig várnom? (Nem tervezek együttlenni a barátommal, csak a pattanásokat akarom elmulasztani)

2017. ápr. 10. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted a doktor poénból mondja, hogy mikortól kell szednek a gyógyszert?
2017. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs, azt hittem itt én vagyok a kérdező. Szerintem nem halnék bele, ha előbb kezdeném el szedni a gyógyszert, de cáfolj rám nyugodtan.
2017. ápr. 10. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A fog. gátlót a menstruáció első napjától kell elkezdeni szedni, tehát bizony ahogy az orvos is mondta, várd meg, hogy megjöjjön a vérzésed. Nem véletlenül...orvosi okai vannak egyébként.

És nyugi, nincs rá garancia, hogy elmúlnak a pattanásaid. :) De ha el is múlnak majd, vagyis letisztul a bőröd, akkor sem pár nap alatt fogja kifejteni ezt a hatását.

2017. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Igen, tudom, ezert akartam volna most elkezdeni szedni, mert kovetkezo honap elejen ballagok, de akkor mindegy, marad a smink
2017. ápr. 10. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A vérzés első napján kezdd el szedni. Egyébként nem biztos, hogy hatással lesz a pattanásokra, mert nagyon egyéntől függ.


Amúgy a nőnek nem periódusa van, hanem ciklusa. :D

2017. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is volinát szedek és mindenképp meg kell várni a menzesz első napját. Különben elég nagy felfordulást okozhat. A pattanásokra meg vagy hat vagy nem. Bár nekem jóval kevesebb és kisebbek lettek tőle :)
2017. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amugyis min harom honap de inkabb fel ev, mire a borod letisztul (ha letisztul)

Es igen muszaj megvarni, mivel ez hormon

Olyan.hormonzavart okozhatsz magadnak, hogy egy eletre kicseszel a szervezeteddel meg sajat magaddal

2017. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ötös: A periódus latin szó, jelentése szakasz, időszak, valami, ami időszakosan visszajön, tehát ciklusos.

Köszi mindenkinek, közben rájöttem én is, hogy tényleg nagy hülyeség lenne most bevenni, türelmesen kivárom.

2017. ápr. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!