Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez nagy gond? Varjak meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy gond? Varjak meg, hatha beall a menstruaciom? (tabletta)

Figyelt kérdés

Nehany hete kezdtem el szedni az elvileg legalacsonyabb hormontartalmu gyogyszert (Ditinell).


Ugye a vérzés elso napjan kezdtem el, utana kb. ket hetig verezgettem (nem erosen). Olvastam,hogy ez normalis, csak ido kell es beall. A 4 napos szunetben megjott a 2.napon, de csak 2-3 napig tartott, mikor elkezdtem a masodik levelet el is múlt. Ez volt kb. masfel hete, most meg barna folyasom es olyan meg fog jonni erzesem van.

Kb. 4 eve szedtem mar erosebb hormontartalmu gyogyszert, de attol mindenfele betegsegem kijott. Ezzel minden rendben van, igy nem szivesen valtanek erosebbre. Várhatok még mondjuk a következő (3.) levélig?

21L


2017. ápr. 12. 04:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell a szervezetednek míg rááll a tabira, de a nőgyógyász, aki felírta, többet tud segíteni
2017. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első három hónapban normális a köztes vérzés, hiszen még csak most szokik hozzá a szervezeted. Ettől még véd, ne aggódj.
2017. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt mondta az orvosom, hogy az első 2 levélnél normális az áttöréses vérzés, ha a 3.-nál is jelentkezik, akkor valószínűleg valamivel erősebb hormontartalmú gyógyszer kell.

Amúgy az első megvonásos vérzésem nekem is 2-3 napig tartott, azóta ugyanúgy 5 napos, mint a normális mensim volt, viszont mennyiségileg jóval kevesebbet vérzek (én Lyndinette 75/20-at szedek, ez is egy gyenge hormontartalmú tabletta).

2017. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!