Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta kérdés, rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta kérdés, rosszul bevett gyógyszer, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Véletlenül korábban vettem be a gyógyszert, kb. hat órával korábban a szokásosnál. Összekeveredtek a tartóban, és már lenyeltem, mire kapcsoltam, hogy most nem ezt kéne... (Borzasztó ostoba vagyok, tudom. :D )

Szóval, ebből mennyire lesz gond? Egy-egy óra tudom, hogy nem számít, de ez azért elég sok. Vagy ha holnap is hasonló időben veszem be, mint most, és szépen lassan tolom vissza a szokásosra, akkor nem lesz gond?



2017. ápr. 12. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:
(Tájékoztatóban csak annyi szerepel, hogy nincs tudomás róla, hogy gondot okozna, ha az előírt mennyiségnél többet vett be. De semmi szó róla, hogy hogyan tovább ilyen esetben, ráadásul én nem egyszerre vettem be a kettőt... Áááá, nem hiszem el, hogy ennyire figyelmetlen vagyok...)
2017. ápr. 12. 12:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
12 órán belül vagy, tehát nem lesz gond. És ahogy írtad, úgy jó lesz, hogy egyre később veszed be, így tolod el a rendes időponthoz. Ne aggódj, tudtommal véd így is.
2017. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Áhh... nem, nem lesz gond nyugi :) Én is voltam már igy. Vedd be nyugodtan akkor amikor szoktad továbbra is.
2017. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai fogamzásgátlókban nincs annyi hormon, hogy rosszul legyél tőle. Nyugodj meg, nem lesz gond.
2017. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, én azt hittem, egyértelmű: nem a mellékhatások, hanem a további szedés miatt aggódom. Hogy rosszkor bevéve nem lesz-e gond, és hogy a továbbiakban hogyan szedjem (nyilván nem kaphatom be holnap a szokásos időben, mert az olyan mintha csúsznék). Erről pedig nem tájékoztat a füzetke.

A többieknek köszi a választ! :)

2017. ápr. 12. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mit mondjak erre, nekem a dokim azt mondta ugyanakkor szedjem be. Minden doki s gyógyszer más és más... :)

Segiteni próbáltam saját tapasztalat alapján. Nálam nem volt csúsztatás.

2017. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!