Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert volt a lifestyle ultra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert volt a lifestyle ultra safe ovszer mar a csomagolasban kiszaradva es hibasan felcsavarva?

Figyelt kérdés
Nem eloszor vettunk ilyen kotont. Mind a 3 db a csomagolasban ki volt szaradva es a sikosito rajta kicsit mintha porallagu lett volna(de egyebkent valamilyen szinten sikos volt) az illata is mas volt. Megneztuk a szavatossagi idejet es csak jovore jart volna le. A csomagolasan sem volt hiba. Nem feszesen volt felcsavarva, hanem...mintha mar egyszer ki lett volna bontva es valaki felcsavarja.. Lehetseges h az egesz csomag ovszer hibas volt? 3/3?
2017. ápr. 14. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
lehet, hogy a boltos használta, majd visszatekerte:)))
2017. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

A skót falu autógumisához beállít egy törzsőrmester.

- Hello, van itt egy kotongumi, kiszakadt. Meg tudná csinálni?

- De főtörzs, 59 pennyért lehet kapni egy új óvszert, a javítás is 49 penny lenne!

- Értem, átgondolom.

Másnap a törzs ismét bekopog:

- Mester, megbeszéltük a századnál, marad a saller.

2017. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60+ vagyok, férfi, és 23 éves korom óta aktív, máig, de bevallom, hogy nem tudom, hogyan néz ki az óvszer a csomagban, sose használtam. Lehet irígykedni :) De nem minden darab van külön csomagolva? Ha igen, akkor azt az egyet buktad, bár én visszamennék a boltba, és elmondanám. Nem követelném vissza az árát, de a bosszúság látszana rajtam. Még az is lehet, hogy a boltos korrigálná, bár biztos, hogy nem ő tette. Talán a nagykerben, vagy a szállító, ki tudja. Azt se hiszem, hogy használt lett volna: ki az a hülye, aki elmossa, összetekeri és visszateszi a zacskójába és a dobozba?! Inkább arra gondolok, hogy valami vásott kölyök suttyomban megnézte a boltban.
2017. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

3-as!

60 +osan már lehetne annyi humorérzéked, hogy nem veszel mindent komolyan...

2017. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kerdest komolyan irtam ki, elnezest. Egy szoval sem allitottam, hogy valaki hasznalta hisz sertetlenul be volt csomagolva, csak ezt a jelzot hasznaltam a kinezetere, hisz borzalmasan volt feltekerve mind a 3. De azert ertekelem a komoly valaszokat..
2017. ápr. 14. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!