Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért "feltételek" ezek annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "feltételek" ezek annak h a nőgyógyász fogamzásgátlót írjon fel?

Figyelt kérdés

Vagyis nem feltételek,hanem tanácsok.De miért?

-Ha elmúltál 16

-Huzamosabb ideje együtt vagy a paliddal?Akiben teljesen megbízol(meert?)

És ha én naponta váltom a palijaim?Mér tanácsos megbíznom benne ahhoz h fogamzásgátlót irathassakfel?


2008. okt. 13. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem huzamosabb ideje,hanem huzamosabb ideig:D
2008. okt. 13. 20:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
talán azért,mert a nemi betegségekkel szemben nem véd...és annak semmi értelme h fogamzásgátlót szedsz,ha mindennap mással fekszel össze...arra elég az óvszer is,sőt!az jobb,mert nem tudhatod h aki összefekszik veled 1nap ismerettség után,az hány olyannal feküdt össze,akiktől összeszedett vmit!
2008. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és a fogamzásgátló ára csak úgy éri meg,ha azért nem hetente egyszer vagy vkivel,a másik szombaton meg egy másikkal...szerintem csak egy tartós kapcsolat ér meg ennyi áldozatot,gondolok itt az árára,meg a hormonadagolásra...
2008. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 16 meg azért mert előtti nagyon felboríthatnám a hormonháztartását a használónak hiszen a szervezete még fejlődésben van.
2008. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszii:)

De nem vagyok ilyen helyzetben,mellesleg 14 vagyok,csak olvastam vhol és érdekelt:))

2008. okt. 13. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozza, hogy elmulj 16, es az se lenyeg, hogy huzamosabb ideig egyutt legyel a fiuddal, foleg mert a menstruacios gorcsokre is fel szoktak irni, viszont egyejszakas kapcsolatoknak kell az ovszer, mert barmilyen betegseget elkaphatsz, akar hiv el is fertozodhetsz.
2008. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos már 14 éveseknek is felírnak, ugyhogy, nyugodtan elmehetsz felíratni.....Nem fognak ilyeneket kérdezni. DE valójában 14 évesen, még nem ezzel kellene foglakoznod....
2008. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgylátszik,nem voltam érthető:)))

Nem akarok feliratni,sem barátom nincs.Csak olvastam az im-ben,és megkérdeztem!:)

2008. okt. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!