Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora óvszert lenne érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora óvszert lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha minden jól, alakul, akkor hamarosan lefekszem első alkalommal a barátnőmmel és természetesen szeretnénk a fogamzásgátlásról gondoskodni. Már vettem a boltban hagyományos méretű lifystyle/masculan óvszert, hogy ne éles helyzetben ügyetlenkedjek, de az igazat megvallva, igen szorítottak. A méretem nagyjából 16-17 cm hosszú lehet és a legszélesebb rész kb a péniszem közepénél a 5 cm hozzávetőlegesen. Nincsen viszonítási alapom, hogy a normál gumi mekkora férfiasságra van kifejlesztve, vagy esetleg ajanlott lenne nagyobb meretet beszereznem? Köszönöm a tanácsokat.:) f/19

2017. ápr. 20. 09:47
 1/10 anonim válasza:

Szia :)

Én 18 évesen vesztettem el, akkora nekemis a szerszámom kb mint neked. Én akkor Durex Love óvszert használtam. Igazából legelőször mindet kicsinek érzed mert ez egy új kellemetle érzés lehet még. De ha már elve nehezen is húzód fel akkor valószínüleg tényleg kicsi lesz. Durexeket próbálgass hátha neked is bejön :)

20/F

2017. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen a válaszodat, és te hol szoktad venni? Drogériában sokkal nagyobb a választék?
2017. ápr. 20. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tudsz rendelni nagyobb méretű óvszert!

Ajánlom rendeld meg az oldalon látható próbacsomagot, amibe kapsz 4 átlagostól nagyobb méretet. Felpróbálod azokat és amelyik kényelmes azt rendeled/veszed meg. Azért arra vigyázz, hogy nagyon lazát ne válassz mert akció közben könnyen lecsúszhat. Tehát egy kicsit passzosnak kell lenni.

2017. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezek szerint nekem valószínűleg nagyobb méretű a javasolt az átlaghoz képest?
2017. ápr. 20. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Párommal nem rég óta védekezünk óvszerrel. Neki kicsit rövidebb olyan 15-16 cm de átmérőre olyan 5-5,2. (Nem én mértem nyugi, mert egyébként nem érdekel) Őt is szorította a lifystyle/masculan. A durex végül jó lett, az egy picit nagyobb. Esetleg próbáld ki vagy szex shopban vannak még nagyobbak is.
2017. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet neked nagyobb kell. Nem tudod a méretét amit kipróbáltál? Az általános óvszereknek a mérete 52-56 mm.
2017. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom, hogy milyen méretet próbáltam, figyelmetlen voltam :/


ez az 52-56 mm a maximális szélességre vonatkozik ugye?


még egy olyan buta kérdésem lenne, hogy honnan tudtátok, hogy titeket szorít az óvszer? mármint az nem érzem egészen, hogy hol kezdődik a normális szorítás, ami ugye ahhoz kell, hogy ne csússzon le, vagy mikor túl szűk? igazából úgy vettem észre, hogy a merevedésem nem az igazi óvszerben, bár az attól is lehet, hogy még új az érzés

2017. ápr. 20. 10:43
 8/10 anonim válasza:
Első vagyok. Én Nagy hipermarketben veszem mert ott nagyon nagy a választék. De patikákban is nyugottan keresgélhetsz
2017. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amúgy nagyjából érzed a szorítást de ha jól megnézed a péniszed tövét és nagyon megnyomja a gumi pereme akkor lehet arra vonatkoztatni hogy kicsi rásd
2017. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden óvszerre rá van írva (hátul a dobozzán), hogy milyen széles. A legtobb standard ovszer kb 52-53 mm széles. De lehet az akár 51, de esetleg akár 56mm is. Na már most ezek még standard méretek, de nem mindegy, hogy most 51 mm vagy 56 széles. Keresd ki a neten (bármelyik online ovszer uzlet feltunteti) hogy a te ovszered milyen széles volt. Utána egyszeruen bemész egy bármilyen drogériába, hypermarketbe és elkezded olvasgatni az ovszerek hátulján hogy melyik szélesebb pár milivel. Csak pár mili, de érezhetoen kényelmesebb lesz az 56os. Ami 51 és 56on kívul vannak, azok már ugy vannak címkézve hogy extra kicsi, vagy extra nagy (tobbnyire).


Ami a szoritást illeti legfoképp a farkad legtovén szok szorítani, ahol marad egy ketto réteg feltekert ovszer. Az szokja legjobban szorítani. Amíg az egész ovszert erzed feszesnek, olyan bezártsági pánikérzeted van, addig az csak sima "ovszerundor" amit majd idovel megszoksz és legyozod.


Ami az árat illeti, nem kell csak a durexet vásárolni, olcsobb, más márkák a drogériában ugyan olyanok. Mind tesztelt, certifikált gyártások. Nem lehet siványabb. Durex foleg reklám és marketing. De ez már csak rajtad áll.


Vegyél egy 56osat, az jobb lesz. Utána majd a tobbi alkalomnál már kitapasztalod idovel, hogy lehet e kisebb vagy nem. Lecsuszni az 56os se fog. Ahogy írod már igyis ideges vagy, nem kell hogy az elso alkalomnál még az ovszer is szorítson.


26F

2017. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!