Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tovabb tart a menstruaciom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovabb tart a menstruaciom fogamzasgatlo mellett. Baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a honapban, pontosan 8 napja kezdtem el szedni a Rezia fogamzasgatlo tablettat a menzesz elso napjan. Minden nap ugyanabban az idopontban szedtem be eddig, maximum 10-20perces elteresekkel. Ezelott meg nem szedtem gyógyszert, ez az elso. Atlagosan a menzeszem 6-7napig tartott mindig, viszont ma vagyok a 8.napban es meg mindig nem mult el. Tapasztalt-e mar valaki ilyet? Ilyenkor mi a teendo? Beszéltem anyummal, azt mondta ha meg meglesz a jovoheten is, akkor felhivjuk a dokit.

#fogamzásgátlás #Rezia #tovabbtarto mentruacio
2017. ápr. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt szedem kell idő amíg hozzá szokik a szervezeted de ha jövő héten is vérzel mindenféleképpen doki
2017. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2017. ápr. 22. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első három levél alatt lehet vérzés akár végig is, mivel a fogamzásgátlót most kezdi csak el megszokni a szervezeted. Szóval ne aggódj, ez normális.
2017. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segitseget!:)
2017. ápr. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!