Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlót szedek. A normál széklet befolyásolja a hatásást?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ha hasmenésem van a beszedést követő 2-4 óra után, akkor a tablettát pótolni kell, de mi a helyzet a normál székletnél? Illetve a hígabbnál?
2010. máj. 14. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok szemét lenni, de nem értem igazán mire gondolsz. Miért befolyásolná? Amíg vki tablettát szed, addig ne székeljen? Vagy mi?:D

Ha normális a székleted, akkor normális az anyagcseréd. Ha normális az anyagcseréd, akkor van ideje felszívódni a tablettának.

2010. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Asa Sempai válasza:
szerintem normálnál nincs vele gond én is belara-t szedek
2010. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknek az egész emberiség érdekében tartózkodnia kéne a szextől... omg
2010. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogyha tablettát szed valaki, annak nem szabadna wcre menni, mert akkor ezek szerint enni sem kellene, hogy ne legyen, ami székletté alakul. az befolyásolja, ha hasmenésed van, mert akkor nemt ud felszívódni, minden egyéb wczés megengedett
2010. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. a hasmenést a szó szoros értelembe értsd, amikor már folyik... gyakorlatilag amikor beviszed a kaját, folyadékot és ki is jön belőled. a hígabb széklet és a normál széklet kialakulásához több idő kell. kb 1 óra, míg a tabletta a vékonybélbe jut... orvos magyarázta:)
2010. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!